Odkryj nas

Odkryj nas

Wyobraź sobie pyszny, pięknie podany obiad. Spożywasz go niespiesznie w urokliwym, kojącym otoczeniu przyrody.  Później zaś wybierasz się na poobiedni spacer wśród drzew. Spokojnie przechadzasz się nad wodą… Jeżeli marzysz o takich chwilach, nasza restauracja w Zatorze może Ci je zapewnić! Zapraszamy do Scandi Restaurant – szczególnego miejsca na mapie Małopolski. Odwiedzając nas, odkryjesz swoiste połączenie typowo polskich, sprawdzonych i lubianych smaków oraz skandynawskich specjałów. Obiecujemy, że nie wyjdziesz stąd głodny, a smak serwowanych potraw pozostanie w Twojej pamięci na długo.

Przygotowując posiłki, korzystamy z lokalnych produktów, dostarczanych nam przez sprawdzonych dostawców z regionu. Zawsze świeże składniki, pozyskiwane z Doliny Karpia oraz wkładane w przygotowanie każdej potrawy serce – to klucz do niepowtarzalnego smaku. Goście naszej restauracji mogą wybierać z obszernego menu. W ofercie są m.in.:

  • wyśmienite polskie zupy,
  • potrawy z kurczaka,
  • ryby,
  • dwa rodzaje sałatek,
  • burgery tradycyjne i wegetariańskie,
  • pizze.

Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych! W karcie dań mamy kilka propozycji, które z pewnością posmakują każdemu dziecku. Kolorowe pierogi? A może soczysty kotlecik?

Osobom, które chciałyby spędzić w Zatorze nieco więcej czasu, możemy zaoferować noclegi w Scandinavia Resort. Udostępniamy apartamenty w wersji standard i deluxe oraz wygodne domki. Wyróżnia je przede wszystkim charakterystyczny, inspirowany skandynawskimi krajami styl. A może zechcesz przenocować w niezwykle oryginalnym ośrodku, zbudowanym z… kontenerów morskich? Scandinavia Marine to ekologiczne miejsce, które na pewno przypadnie Ci do gustu. Ulokowaliśmy je w otoczeniu obszarów, należących do sieci Natura 2000 i w pobliżu sporej atrakcji, jaką jest Energylandia! Polecamy również wizytę w Parku Miniatur w Inwałdzie. Miłośnicy dinozaurów będą mogli natomiast wybrać się do Zatorlandu.

Scandi Restaurant to świetne miejsce zarówno na rodzinny obiad, jak i na romantyczną kolację we dwoje. Organizujemy także kameralne spotkania i imprezy okolicznościowe. W sprawie rezerwacji stolików zapraszamy do kontaktu telefonicznego.