Scandi Beach

SCANDI BEACH

Zakosztuj

SMAKÓW LATA

Nieskazitelna przyroda, plaża, woda i autorskie drinki… czyż nie tak pachną i smakują wakacje? Oddaj się wyjątkowym doznaniom w naszej Scandi Beach i poczuj letnie wibracje. Domowa lemoniada to dobry pomysł na orzeźwienie w upalny dzień. Po pełnym atrakcji pobycie w Energylandii, przy naszej plaży w Zatorze zjesz także smacznego burgera albo pizzę prosto z pieca. A zmęczonym nogom dasz odpocząć, rozsiadając się wygodnie na jednym z krzeseł lub leżaków. W ofercie mamy również coś dla miłośników słodkości. Gofry z sezonowymi owocami i bitą śmietaną, spożywane z widokiem na piękny staw? Czemu nie! Więcej autorskich deserów i dań inspirowanych Skandynawią znajdziesz natomiast w Scandi Restaurant.
Scandi Beach – banner 1

Odpocznij

BLIŻEJ NATURY

Nic nie uspokaja i nie łagodzi napięć lepiej niż woda. Zakosztuj więc relaksu w otoczeniu rozległych stawów z obszaru Natura 2000. Spacer w otoczeniu zieleni to świetny sposób na leniwe, letnie popołudnie. A gdy już zmęczysz się wędrowaniem, zawsze możesz zawrócić na plażę i posilić się w Scandi Beach. Niezależnie od tego, czy wolisz spędzać czas aktywnie i w ruchu, czy też siedzieć i podziwiać widoki – u nas nie będziesz się nudzić! Aby poczuć się niczym na wakacjach w tropikach, nie musisz jechać na drugi koniec świata. Nasza rodzima przyroda sprawia, że tu, w Zatorze, wypoczniesz jak na egzotycznym urlopie. Nawet krótki, weekendowy pobyt tutaj pozwoli Ci naładować baterie.
Scandi Beach – banner 2

Chillout

DLA KAŻDEGO

Letnia plaża Scandi Beach to moc atrakcji dla każdego. Gorący piasek, relaksujące widoki, boisko do plażowej piłki siatkowej. Dla każdego przygotowaliśmy pakiet pięknych wspomnień. Dzieci również nie będą się tu nudziły – w końcu każdy maluch uwielbia budować zamki z piasku! A może chcesz przyjechać do nas ze swoją drugą połówką? Gwarantujemy, że romantyczny weekend w tych okolicach to wspaniały pomysł. Plażowanie, spacery, wyśmienita lemoniada pita nad brzegiem stawu… Czegóż chcieć więcej? Zapraszamy zatem do Scandinavia Resort & Marine! Urzekające krajobrazy, atrakcje dla młodszych i starszych, rewelacyjna kuchnia w Scandi Restaurant – oto co ma do zaoferowania Zator!